Ilmoittaudu mukaan
Get Fit
Get Fit Boot Camp tarjoaa sinulle äärimmäisen tehokasta harjoittelua, jossa pääset haastamaan itseäsi, polttamaan kaloreita ja saat lisää voimaa.
Kuvaus
Pääliikkeet: penkkipunnerrus ja etukyykky & puolierojen tasaus. Ryhmässä harjoitellaan monipuolisesti: kokokehon voimaa, keskivartalon vahvistamista ja tehdään intensiivisiä harjoituksia, sillä monipuolinen harjoittelu kasvattaa kuntoa ja parantaa suorituskykyä. Ryhmään sisältyy omat treeniohjelmat.
Päivämäärät
Boot Camp sisältää 10 55 minuutin treenikertaa.
huhtikuu
maanantai, 7. huhtikuu
17.30
maanantai, 14. huhtikuu
17.30
maanantai, 28. huhtikuu
17.30
toukokuu
maanantai, 5. toukokuu
17.30
maanantai, 12. toukokuu
17.30
maanantai, 19. toukokuu
17.30
maanantai, 26. toukokuu
17.30
kesäkuu
maanantai, 2. kesäkuu
17.30
maanantai, 9. kesäkuu
17.30
maanantai, 16. kesäkuu
17.30
Personal Trainer
Ota yhteyttä ohjaajaan, jos sinulla on kysymyksiä.

Santtu Badwal
Olen toiminut PT:nä Elixialla vuodesta 2016 lähtien.
Valmennukseni perustuu turvalliseen, monipuoliseen ja suunnitelmalliseen harjoitteluun. Pyrin luomaan turvallisen ympäristön, jossa voi harjoitella oman tason mukaan tekniikka edellä. Monipuolisuudella saadaan uusia ärsykkeitä ja vaihtelevaa treeniä on mielekästä tehdä. Suunnitelmallinen harjoittelu kehittää voimatasoja ja parantaa suorituskykyä
Sähköpostiosoite: